دکوراسیون

بهترین کارد و چنگال و ظروف نقره ای که می شود خرید

بهترین کارد و چنگال و ظروف نقره ای که می شود خرید

کارد و چنگالِ با کیفیت، چشم گیر، مقاوم و کم جا

کارد و چنگال “رویال سیلور” انتخاب اول ماست. زیرا از فلز ضد زنگ ۱۸/۱۰ ساخته شده و ظاهر متفاوت دارد و خوردن با آن آسان است.

همسر من باور دارد که حدود ۸۰ درصد از تعمیرات خانه میتواند با چاقوی سر میز شام انجام شود. این که او میتواند چه کار هایی را با یک تکه چاقوی غذا خوری انجام دهد فوق العاده است.

گرچه از نقطه نظری دیگر کشوی ظروف ما پر از چاقوهای خمیده ی ارزان قیمت است که همسرم از آنها سوءاستفاده کرده.

بدتر آنکه بستنی های خیلی سفت چندین قاشق را بیشتر شبیه به اشیاء مجسم در نقاشی های دالی تبدیل کرده. دیگر وقت داشتن یک ست نقره ایِ بزرگانه است.

اگر ظروف نقره ای شما روزهای بهتری دارند و یا دارید مستقل می شوید و نیاز دارید برای خرید کارد و چنگال هایتان جستجو کنید این راهنما، شما را به مسیر درستی هدایت میکند.

در واقع چندین ویژگی برای یک ست خوب وجود دارد. اول اینکه، استیل ضد زنگ بهترین ماده برای ظروف است چرا که دوام بالایی دارد. مخصوصا باید به دنبال استیل ضد زنگِ ۱۸/۱۰ باشید. منظور از ۱۸/۱۰، ۱۸ درصد کرومیوم و ۱۰ درصد نیکل است. ارزش نیکل به مقاومتش در برابر زنگ زدگی است.

موقع خریدن کارد و چنگال دست گرفتن و تعادل آنها نیز مهم است. شما میخواهید وسایل خانه راحت و خوش دست باشند. ظروف نقره ای ۱۸/۱۰ وزن و مقاومت بالایی دارند. این باعث می شود که کارد شما هنگام بریدن گوشتِ خیلی پخته شده یا هنگام انجام کارهای مکانیکیِ ناشیانه، کمتر خم شود.

کدام ست برای دکور اتاق غذا خوری شما بهتر است؟ همه اش به سلیقه ی شخصی مربوط است. مثلا ممکن است شما “رویال سیلور” را ترجیح دهید اگر از وسایل قدیمی خوشتان می آید. اگر شما معمولا میزبان مهمانی های شام هستید به اینکه چند محل برای غذا خوردن دارید خیلی توجه کنید. گرچه ما دوست داریم فکر کنیم که مهمانان ما را می بخشند، اما همچنان بسیار خجالت آور است که کارد و چنگال های غیر ست را در بشقاب ها بگذاریم. و حتی اگر شما به ندرت مهمان دعوت کنید، باز هم خوب است چندین محل غذا خوری در دسترس داشته باشید تا لازم نباشد بعد از هر وعده ی غذایی ظرف ها را بشویید.

در آخر ظروف نقره، یکی از خریدهایی است که ارزش خرج کردن دارد چرا که یک ست خوب میتواند یک عمر برای شما کار کند. هنگام تحقیق راجع به بهترین ست ها ما صدها نظراز خریدار و متخصص ها را بررسی کردیم. کارد و چنگال هایی که در راهنمای ما گنجانده شده، راحت شسته می شوند، از مواد ماندگار ساخته شده اند، ظاهر شیک دارند و خوش دست هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *